Yükleniyor...

Basında Biz

Türkiye’nin farklı illerinde yaşayan ve ilimizde de özellikle inşaat sektöründeki çalışmaları ile tanınan Haldız ve Haldızoğlu ailelerinin tüm bireyleri Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Haldız’ın ev sahipliğinde Kocaeli’de buluştu.

Aile bireyleri büyük buluşmanın kendilerine birlikte sohbet etme imkanı sağlamasının yanı sıra akrabalık bağlarını da güçlendirmeye vesile olduğunu ifade ettiler.

Sakarya’nın yanı sıra Trabzon, Düzce, Bursa, İstanbul, Antalya, Aydın, Çanakkale ve Kocaeli’de yaşayan aile fertleri bu organizasyonu geleneksel hale getireceklerini dile getirerek, siyasetten, ticarete, hizmet sektöründen, serbest mesleğe kadar aile fertlerinden birçok ismin memleketin kalkınması için ter döktüğünü ve bu buluşmaların yapılan fikir alışverişleri ve paylaşımlarla yeni projelerin çıkmasına da vesile olduğunu söylediler.

Aile buluşmalarının var olan akrabalık bağlarınıgüçlendirdiğini de dile getiren Sakarya siyasetinin tanınan ismi AK Parti Serdivanİlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, “En büyüğünden en küçüğüne kadar Haldız ve Haldızoğlu ailelerine öğretilen en önemli şey bir yapının ayrı ayrıduranlarla değil, omuz omuza verenlerle kurulabileceğidir. Biz büyük bir aileyiz ve güzel şeyler yapmak için omuz omuza vermeye devam edeceğiz. Bizim derdimiz bu güzel hasleti gelecek nesillere de aktarmak. İnşallah Haldız ve Haldızoğlu aileleri olarak buluşmalarımızı geleneksel hale getirerek üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.

Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Haldız da, dernekleşme çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, tüm aile bireylerini dernek çatısı altında bir araya getireceklerini söyledi.

Paylaş:

Tags: Law, Juggement, lawyer, Cases